Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Budzisław-Cegielnia

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

540 050 zł43,20 m² 12 501,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą super mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią co jest w osobnym budownictwie rzadkością. Bez prowizji i bez podatku pcc- kupujesz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 718 m² 576,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: wyjątkowa działka budowlana 1718 m w prestiżowych Smochowicach - z pełną infrastrukturą, pozwoleniem na budowę i rozpoczętą inwestycją. Numer geodezyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

41,98 zł/m²106 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! nowość - lokal w domu w sercu Podolan! idealny na działalność biurową, edukacyjną lub inną - po sąsiedzku Akademia Rysunku! Duża widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²99 m² 3 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł100 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

100 m z wellbeing | wanna w sypialni + garderoba | widok na skwer | 200 m do Warty. To jest adres, w którym po pracy nie wracasz do mieszkania tylko przechodzisz w tryb życia:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,02 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Górki w Poznaniu. Lokal o powierzchni 43,02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

637 304 zł54,38 m² 11 719,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.4, ogródek: 15,3 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budzisław-Cegielnia

Budzisław-Cegielnia,wielkopolskie

55 000 zł1 200 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam państwu działki budowlane zlokalizowane w Budzisławiu C. W niedalekiej odległości do miasta Koła. Działki znajdują się w spokojnej i cichej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

519 639 zł41 m² 12 730 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ustawne 2 pokoje z dużą sypialnią Świetny układ + przestronna strefa dzienna - komfort na co dzień i potencjał inwestycyjny. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²67 m² 2 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pracownia-biuro,dobrze naświetlona i klimatyzowana ,około 67 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/ jednak oddzielne wejście do przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie